| Proizvajalec | Digital Designs |
|---|---|
| Model | 612F-D4 |
| Tip | Pasivni brez ohišja |
| Velikost cm (inch) | 30 cm (12") |
| Nominalna moč RMS (W) | 1000 |
| Maksimalna moč (W) | 3000 |
| Impedanca (Ohm) | 2×4 |
| Resonačna frekvenca (Fs) | 31Hz |
| Montažna globina | 187mm |
| Montažni premer | 292mm |
| Garancija v letih | 1 |
🔈 Pasivni brez ohišja
⚡ 1000 W RMS
📏 30 cm (12")
Ω 2x4
Subwoofer Digital Designs 612F-D4
299,00 €
Na zalogi






