| Proizvajalec | Digital Designs |
|---|---|
| Model | 606D-D2 |
| Tip | Pasivni brez ohišja |
| Velikost cm (inch) | 16.5 cm (6.5") |
| Nominalna moč RMS (W) | 600 |
| Maksimalna moč (W) | 1800 |
| Impedanca (Ohm) | 2×2 |
| Resonačna frekvenca (Fs) | 43.74Hz |
| Montažna globina | 114mm |
| Montažni premer | 149mm |
| Garancija v letih | 1 |
🔈 Pasivni brez ohišja
⚡ 600 W RMS
📏 16.5 cm (6.5")
Ω 2x2
Subwoofer Digital Designs 606D-D2
129,00 €
Na zalogi




