| Proizvajalec | Vibe |
|---|---|
| Model | BLACKDEATH12D4-V3 |
| Tip | Pasivni brez ohišja |
| Velikost cm (inch) | 30 cm (12") |
| Nominalna moč RMS (W) | 1500 |
| Maksimalna moč (W) | 4500 |
| Impedanca (Ohm) | 2×4 |
| Občutljivost (dB) | 84 |
| Frekvenčni odziv | 25Hz – 850Hz |
| Montažna globina | 175mm |
| Montažni premer | 283mm |
| Garancija v letih | 1 |
🔈 Pasivni brez ohišja
⚡ 1500 W RMS
📏 30 cm (12")
Ω 2x4
🔊 84 dB
Subwoofer Vibe BLACKDEATH12D4-V3
279,99 €
Na zalogi
Šifra: BLACKDEATH12D4-V3 Kategorije: 30 cm (12"), Pasivni brez ohišja, Subwooferji






