| Proizvajalec | Digital Designs |
|---|---|
| Model | 610F-D4 |
| Tip | Pasivni brez ohišja |
| Velikost cm (inch) | 25 cm (10") |
| Nominalna moč RMS (W) | 1000 |
| Maksimalna moč (W) | 3000 |
| Impedanca (Ohm) | 2×4 |
| Resonačna frekvenca (Fs) | 34Hz |
| Montažna globina | 184mm |
| Montažni premer | 238mm |
| Garancija v letih | 1 |
🔈 Pasivni brez ohišja
⚡ 1000 W RMS
📏 25 cm (10")
Ω 2x4
Subwoofer Digital Designs 610F-D4
269,00 €
Na zalogi






