| Proizvajalec | Edge |
|---|---|
| Model | EDST215C-E6 |
| Tip | Komponentni sistem |
| Velikost cm (inch) | 13 cm (5.25") |
| Nominalna moč RMS (W) | 60 |
| Maksimalna moč (W) | 120 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Frekvenčni odziv | 80HZ – 20KHZ |
| Montažna globina | 41mm |
| Montažni premer | 116mm |
| Garancija v letih | 1 |
🔈 Komponentni sistem
⚡ 60 W RMS
📏 13 cm (5.25")
Ω 4
Avtozvočniki Edge EDST215C-E6
57,99 €
Na zalogi


