| Proizvajalec | Edge |
|---|---|
| Model | EDS1SQTN-E1 |
| Tip | Visokotonci |
| Nominalna moč RMS (W) | 100 |
| Maksimalna moč (W) | 200 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Občutljivost (dB) | 96 |
| Frekvenčni odziv | 1200Hz – 20000Hz |
| Montažna globina | 23mm |
| Montažni premer | 43mm |
| Garancija v letih | 1 |
| Ostalo | Cena za par |
🔈 Visokotonci
⚡ 100 W RMS
Ω 4
🔊 96 dB
Visokotonci Edge EDS1SQTN-E1
42,99 €
Na zalogi






