| Proizvajalec | Edge |
|---|---|
| Model | EDBXPRO38T-E0 |
| Tip | Visokotonci |
| Nominalna moč RMS (W) | 75 |
| Maksimalna moč (W) | 150 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Občutljivost (dB) | 105 |
| Frekvenčni odziv | 2kHz – 20kHz |
| Montažna globina | 28mm |
| Montažni premer | 73mm |
| Garancija v letih | 1 |
| Ostalo | Cena za par |
🔈 Visokotonci
⚡ 75 W RMS
Ω 4
🔊 105 dB
Visokotonci Edge EDBXPRO38T-E0
39,99 €
Na zalogi




