| Proizvajalec | Edge |
|---|---|
| Model | EDBX4-E1 |
| Tip | Koaksialni |
| Velikost cm (inch) | 10 cm (4") |
| Nominalna moč RMS (W) | 60 |
| Maksimalna moč (W) | 120 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Frekvenčni odziv | 100Hz – 20000Hz |
| Montažna globina | 43mm |
| Montažni premer | 94mm |
| Garancija v letih | 1 |
| Ostalo | Cena za par |
🔈
Koaksialni
⚡
60 W RMS
📏
10 cm (4")
Ω
4
Avtozvočniki Edge EDBX4-E1
34,99 €
Na zalogi






