| Proizvajalec | Vibe |
|---|---|
| Model | BDPRO3T-V7 |
| Tip | Visokotonci |
| Nominalna moč RMS (W) | 100 |
| Maksimalna moč (W) | 300 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Občutljivost (dB) | 106 |
| Frekvenčni odziv | 2000Hz – 25000Hz |
| Montažna globina | 43mm |
| Montažni premer | 57mm |
| Garancija v letih | 1 |
| Ostalo | Cena za kos |
🔈 Visokotonci
⚡ 100 W RMS
Ω 4
🔊 106 dB
Visokotonci Vibe BDPRO3T-V7
59,99 €
Na zalogi
Šifra: BDPRO3T-V7 Kategoriji: Avtozvočniki, Visokotonci






