| Proizvajalec | Vibe |
|---|---|
| Model | BLACKAIRPRO4.5T-V0 |
| Tip | Visokotonci |
| Nominalna moč RMS (W) | 85 |
| Maksimalna moč (W) | 225 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Občutljivost (dB) | 102 |
| Frekvenčni odziv | 1500Hz – 20000Hz |
| Montažna globina | 61mm |
| Montažni premer | 98mm |
| Garancija v letih | 1 |
| Ostalo | Cena za kos |
🔈 Visokotonci
⚡ 85 W RMS
Ω 4
🔊 102 dB
Visokotonci Vibe BLACKAIRPRO4.5T-V0
74,99 €
Na zalogi
Šifra: BLACKAIRPRO4.5T-V0 Kategoriji: Avtozvočniki, Visokotonci








