| Proizvajalec | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZCT 25M-SPL |
| Tip | Visokotonci |
| Nominalna moč RMS (W) | 70 |
| Maksimalna moč (W) | 100 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Občutljivost (dB) | 84 |
| Frekvenčni odziv | 3000Hz – 20000Hz |
| Montažna globina | 16mm |
| Montažni premer | 48mm |
| Garancija v letih | 1 |
| Ostalo | Cena za par |
🔈 Visokotonci
⚡ 70 W RMS
Ω 4
🔊 84 dB
Avtozvočniki Ground Zero GZCT 25M-SPL
79,00 €
Na zalogi


