| Proizvajalec | Vibe |
|---|---|
| Model | BDPRO8M-V9 |
| Tip | Srednjetonci |
| Velikost cm (inch) | 20 cm (8") |
| Nominalna moč RMS (W) | 225 |
| Maksimalna moč (W) | 675 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Občutljivost (dB) | 98 |
| Frekvenčni odziv | 65Hz – 1000Hz |
| Montažna globina | 85mm |
| Montažni premer | 185mm |
| Garancija v letih | 1 |
| Ostalo | Cena za kos |
🔈 Srednjetonci
⚡ 225 W RMS
📏 20 cm (8")
Ω 4
🔊 98 dB
Avtozvočniki Vibe BDPRO8M-V9
99,99 €
Na zalogi
Šifra: BDPRO8M-V9 Kategorije: 20 cm (8"), Avtozvočniki, Srednjetonci










