| Proizvajalec | Vibe |
|---|---|
| Model | BLACKAIRPRO8M-V0 |
| Tip | Srednjetonci |
| Velikost cm (inch) | 20 cm (8") |
| Nominalna moč RMS (W) | 180 |
| Maksimalna moč (W) | 540 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Občutljivost (dB) | 98 |
| Frekvenčni odziv | 80Hz – 10.5kHz |
| Montažna globina | 75mm |
| Montažni premer | 181mm |
| Garancija v letih | 1 |
| Ostalo | Cena za par |
🔈 Srednjetonci
⚡ 180 W RMS
📏 20 cm (8")
Ω 4
🔊 98 dB
Avtozvočnik Vibe BLACKAIRPRO8M-V0
119,99 €
Na zalogi
Šifra: BLACKAIRPRO8M-V0 Kategorije: 20 cm (8"), Avtozvočniki, Srednjetonci






