| Proizvajalec | Edge |
|---|---|
| Model | EDXPRO8-E3 |
| Tip | Srednjetonci |
| Velikost cm (inch) | 20 cm (8") |
| Nominalna moč RMS (W) | 350 |
| Maksimalna moč (W) | 700 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Občutljivost (dB) | 98 |
| Frekvenčni odziv | 65Hz – 10000Hz |
| Montažna globina | 76mm |
| Montažni premer | 183mm |
| Garancija v letih | 1 |
| Ostalo | Cena za par |
🔈 Srednjetonci
⚡ 350 W RMS
📏 20 cm (8")
Ω 4
🔊 98 dB
Avtozvočniki Edge EDXPRO8-E3
109,99 €
Na zalogi








