| Proizvajalec | Vibe |
|---|---|
| Model | OPTIVWT6-V8 |
| Tip | Komponentni sistem |
| Velikost cm (inch) | 16.5 cm (6.5") |
| Nominalna moč RMS (W) | 90 |
| Maksimalna moč (W) | 270 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Občutljivost (dB) | 94 |
| Frekvenčni odziv | 54Hz – 25kHz |
| Montažna globina | 61mm |
| Montažni premer | 142mm |
| Garancija v letih | 1 |
| Ostalo | In package: 6 Inch speaker, speaker baffle, Adaptor brackets, adaptor cables, sound deadening |
🔈 Komponentni sistem
⚡ 90 W RMS
📏 16.5 cm (6.5")
Ω 4
🔊 94 dB
Avtozvočniki Vibe OPTIVWT6-V8
199,99 €
Ni na zalogi
Šifra: OPTIVWT6-V8 Kategorije: 16.5 cm (6.5"), Avtozvočniki, Komponentni






