| Proizvajalec | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZRW 6XSPL |
| Tip | Pasivni brez ohišja |
| Velikost cm (inch) | 16.5 cm (6.5") |
| Nominalna moč RMS (W) | 350 |
| Maksimalna moč (W) | 700 |
| Impedanca (Ohm) | 2×2 |
| Material membrane | Paper |
| Občutljivost (dB) | 79 |
| Montažni premer | 147 mm |
| Montažna globina | 99 mm |
| Resonančna frekvenca (Fs) | 49,5 Hz |
| Garancija v letih | 1 |
🔈
Pasivni brez ohišja
⚡
350 W RMS
📏
16.5 cm (6.5")
Ω
2x2
🔊
79 dB
Subwoofer Ground Zero GZRW 6XSPL
149,00 €
Na zalogi
Šifra: GZRW6XSPL
Kategorije: 16.5 cm (6.5"), Pasivni brez ohišja, Subwooferji
Blagovna znamka: Ground Zero






