| Proizvajalec | ESX |
|---|---|
| Model | QXE6D2 |
| Tip | Pasivni brez ohišja |
| Velikost cm (inch) | 16.5 cm (6.5") |
| Nominalna moč RMS (W) | 250 |
| Maksimalna moč (W) | 500 |
| Impedanca (Ohm) | 2×2 |
| Resonačna frekvenca (Fs) | 50.5Hz |
| Montažna globina | 130mm |
| Montažni premer | 273mm |
| Glasovna tuljava | 50 mm Dual Voice Coil |
| Garancija v letih | 1 |
🔈 Pasivni brez ohišja
⚡ 250 W RMS
📏 16.5 cm (6.5")
Ω 2x2
Subwoofer ESX QXE6D2
149,00 €
Na zalogi


