| Proizvajalec | ESX |
|---|---|
| Model | QE622 |
| Tip | Pasivni brez ohišja |
| Velikost cm (inch) | 16.5 cm (6.5") |
| Nominalna moč RMS (W) | 250 |
| Maksimalna moč (W) | 500 |
| Impedanca (Ohm) | 2×2 |
| Material membrane | Paper |
| Montažni premer | 150 mm |
| Montažna globina | 130 |
| Resonančna frekvenca (Fs) | 50,4 Hz |
| Garancija v letih | 1 |
🔈 Pasivni brez ohišja
⚡ 250 W RMS
📏 16.5 cm (6.5")
Ω 2x2
Subwoofer ESX QE622
129,00 €
Na zalogi










