| Proizvajalec | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZIW 165 |
| Tip | Pasivni brez ohišja |
| Velikost cm (inch) | 16.5 cm (6.5") |
| Impedanca (Ohm) | 1×4 |
| Občutljivost (dB) | 85.5 |
| Montažni premer | 147 mm |
| Montažna globina | 79 mm |
| Resonančna frekvenca (Fs) | 41 Hz |
| Nominalna moč RMS (W) | 100 |
🔈
Pasivni brez ohišja
⚡
100 W RMS
📏
16.5 cm (6.5")
Ω
1x4
🔊
85.5 dB
Subwoofer Ground Zero GZIW 165
74,00 €
Na zalogi
Šifra: GZIW165
Kategorije: 16.5 cm (6.5"), Pasivni brez ohišja, Subwooferji
Blagovna znamka: Ground Zero






