| Proizvajalec | Alpine |
|---|---|
| Model | SWE-1244E |
| Tip | Pasivni brez ohišja |
| Velikost cm (inch) | 30 cm (12") |
| Nominalna moč RMS (W) | 200 |
| Maksimalna moč (W) | 650 |
| Impedanca (Ohm) | 1×4 |
| Občutljivost (dB) | 89 |
| Montažni premer | 280 mm |
| Montažna globina | 131 mm |
| Garancija v letih | 2 |
🔈
Pasivni brez ohišja
⚡
200 W RMS
📏
30 cm (12")
Ω
1x4
🔊
89 dB
Subwoofer Alpine SWE-1244E
99,00 €
Na zalogi


