| Proizvajalec | Alpine |
|---|---|
| Model | SWG-1044 |
| Tip | Pasivni brez ohišja |
| Velikost cm (inch) | 25 cm (10") |
| Nominalna moč RMS (W) | 150 |
| Maksimalna moč (W) | 500 |
| Impedanca (Ohm) | 1×4 |
| Občutljivost (dB) | 88.4 |
| Montažni premer | 235 mm |
| Montažna globina | 139 mm |
| Garancija v letih | 2 |
🔈
Pasivni brez ohišja
⚡
150 W RMS
📏
25 cm (10")
Ω
1x4
🔊
88.4 dB
Subwoofer Alpine SWG-1044
89,00 €
Na zalogi


