| Proizvajalec | Alpine |
|---|---|
| Model | SWG-1244 |
| Tip | Pasivni brez ohišja |
| Velikost cm (inch) | 30 cm (12") |
| Nominalna moč RMS (W) | 250 |
| Maksimalna moč (W) | 800 |
| Impedanca (Ohm) | 1×4 |
| Občutljivost (dB) | 89.8 |
| Montažni premer | 282 mm |
| Montažna globina | 172 mm |
| Garancija v letih | 2 |
🔈
Pasivni brez ohišja
⚡
250 W RMS
📏
30 cm (12")
Ω
1x4
🔊
89.8 dB
Subwoofer Alpine SWG-1244
99,00 €
Na zalogi
Tehnični podatki
Zadnje ogledani artikli
-
Subwoofer JBL Stage 122
104,00 € -
Subwoofer Digital Designs 515E-D2
249,00 € -
Subwoofer Edge EDB15D2-E0
199,99 €Izvirna cena je bila: 199,99 €.159,00 €Trenutna cena je: 159,00 €. -
Subwoofer Vibe BLACKDEATH15D4-V3
329,99 €






