| Proizvajalec | Vibe |
|---|---|
| Model | SLICK5C-V7 |
| Tip | Komponentni sistem |
| Velikost cm (inch) | 13 cm (5.25") |
| Nominalna moč RMS (W) | 80 |
| Maksimalna moč (W) | 240 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Občutljivost (dB) | 93 |
| Frekvenčni odziv | 60Hz – 25 kHz |
| Montažna globina | 46mm |
| Montažni premer | 112mm |
| Garancija v letih | 1 |
🔈 Komponentni sistem
⚡ 80 W RMS
📏 13 cm (5.25")
Ω 4
🔊 93 dB
Avtozvočniki Vibe SLICK5C-V7
89,99 €
Na zalogi
Šifra: SLICK5C-V7 Kategorije: 13 cm (5.25"), Avtozvočniki, Komponentni










