| Proizvajalec | Vibe |
|---|---|
| Model | SLICK4-V7 |
| Tip | Koaksialni |
| Velikost cm (inch) | 10 cm (4") |
| Nominalna moč RMS (W) | 50 |
| Maksimalna moč (W) | 150 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Občutljivost (dB) | 91 |
| Frekvenčni odziv | 66Hz – 25000Hz |
| Montažna globina | 43mm |
| Montažni premer | 94mm |
| Garancija v letih | 1 |
| Ostalo | Cena za par |
🔈 Koaksialni
⚡ 50 W RMS
📏 10 cm (4")
Ω 4
🔊 91 dB
Avtozvočniki Vibe SLICK4-V7
49,99 €
Na zalogi
Šifra: SLICK4-V7 Kategorije: 10 cm (4.0"), Avtozvočniki, Koaksialni






