| Proizvajalec | Musway |
|---|---|
| Model | ML3M |
| Tip | Srednjetonci |
| Velikost cm (inch) | 7 cm (3") |
| Nominalna moč RMS (W) | 60 |
| Maksimalna moč (W) | 120 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Frekvenčni odziv | 200Hz – 10000 Hz |
| Montažna globina | 39mm |
| Montažni premer | 72mm |
| Garancija v letih | 1 |
| Ostalo | Cena za par |
🔈 Srednjetonci
⚡ 60 W RMS
📏 7 cm (3")
Ω 4
Avtozvočniki Musway ML3M
119,00 €
Dobava po naročilu 14 dni








