| Proizvajalec | Musway |
|---|---|
| Model | ML6.2T |
| Tip | Visokotonci |
| Nominalna moč RMS (W) | 100 |
| Maksimalna moč (W) | 200 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Frekvenčni odziv | 3200Hz – 30000 Hz |
| Montažna globina | 13mm |
| Montažni premer | 49mm |
| Garancija v letih | 1 |
| Ostalo | Cena za par |
🔈 Visokotonci
⚡ 100 W RMS
Ω 4
Visokotonci Musway ML6.2T
99,00 €
Dobava po naročilu 14 dni






