| Proizvajalec | Musway |
|---|---|
| Model | MG10 |
| Tip | Pasivni brez ohišja |
| Velikost cm (inch) | 25 cm (10") |
| Nominalna moč RMS (W) | 500 |
| Maksimalna moč (W) | 1000 |
| Impedanca (Ohm) | 2×2 |
| Montažna globina | 162mm |
| Montažni premer | 240mm |
| Garancija v letih | 1 |
🔈 Pasivni brez ohišja
⚡ 500 W RMS
📏 25 cm (10")
Ω 2x2
Subwoofer Musway MG10
299,00 €
Dobava po naročilu 14 dni








