| Proizvajalec | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZCT 28M-SPL |
| Tip | Visokotonci |
| Nominalna moč RMS (W) | 80 |
| Maksimalna moč (W) | 110 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Občutljivost (dB) | 86 |
| Frekvenčni odziv | 2500Hz – 20000Hz |
| Montažna globina | 16mm |
| Montažni premer | 48mm |
| Garancija v letih | 1 |
| Ostalo | Cena za par |
🔈 Visokotonci
⚡ 80 W RMS
Ω 4
🔊 86 dB
Avtozvočniki Ground Zero GZCT 28M-SPL
89,00 €
Na zalogi



