| Proizvajalec | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZCF 69SPL |
| Tip | Koaksialni |
| Velikost cm (inch) | 15 x 23 cm (6" x 9") |
| Nominalna moč RMS (W) | 150 |
| Maksimalna moč (W) | 300 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Občutljivost (dB) | 94 |
| Frekvenčni odziv | 50Hz – 20000Hz |
| Montažna globina | 84mm |
| Montažni premer | 152x214mm |
| Garancija v letih | 1 |
| Ostalo | Cena za par |
🔈 Koaksialni
⚡ 150 W RMS
📏 15 x 23 cm (6" x 9")
Ω 4
🔊 94 dB
Avtozvočniki Ground Zero GZCF 69SPL
219,00 €
Na zalogi
Šifra: GZCF69SPL Kategorije: 15 x 23 cm (6" x 9"), Avtozvočniki, Koaksialni Blagovna znamka: Ground Zero




