| Proizvajalec | Digital Designs |
|---|---|
| Model | 608F-D4 |
| Tip | Pasivni brez ohišja |
| Velikost cm (inch) | 20 cm (8") |
| Nominalna moč RMS (W) | 1000 |
| Maksimalna moč (W) | 3000 |
| Impedanca (Ohm) | 2×4 |
| Resonačna frekvenca (Fs) | 38Hz |
| Montažna globina | 165mm |
| Montažni premer | 187mm |
| Garancija v letih | 1 |
🔈
Pasivni brez ohišja
⚡
1000 W RMS
📏
20 cm (8")
Ω
2x4
Subwoofer Digital Designs 608F-D4
199,00 €
Na zalogi






