| Proizvajalec | ESX |
|---|---|
| Model | QXE8D2 |
| Tip | Pasivni brez ohišja |
| Velikost cm (inch) | 20 cm (8") |
| Nominalna moč RMS (W) | 400 |
| Maksimalna moč (W) | 800 |
| Impedanca (Ohm) | 2×2 |
| Resonačna frekvenca (Fs) | 43.1HZ |
| Montažna globina | 138mm |
| Montažni premer | 220mm |
| Glasovna tuljava | 64 mm Dual Voice Coil |
| Garancija v letih | 1 |
🔈 Pasivni brez ohišja
⚡ 400 W RMS
📏 20 cm (8")
Ω 2x2
Subwoofer ESX QXE8D2
199,00 €
Na zalogi


