| Proizvajalec | Digital Designs |
|---|---|
| Model | 608F-D2 |
| Tip | Pasivni brez ohišja |
| Velikost cm (inch) | 20 cm (8") |
| Nominalna moč RMS (W) | 1000 |
| Maksimalna moč (W) | 3000 |
| Impedanca (Ohm) | 2×2 |
| Resonačna frekvenca (Fs) | 38Hz |
| Montažna globina | 165mm |
| Montažni premer | 187mm |
| Garancija v letih | 1 |
🔈 Pasivni brez ohišja
⚡ 1000 W RMS
📏 20 cm (8")
Ω 2x2
Subwoofer Digital Designs 608F-D2
199,00 €
Ni na zalogi
Tehnični podatki
Zadnje ogledani artikli
-
-6%

Na zalogi
Maska za Toyota Prius 1 din
40,00 €Izvirna cena je bila: 40,00 €.37,50 €Trenutna cena je: 37,50 €.






