| Proizvajalec | Musway |
|---|---|
| Model | CSVT8.2C |
| Tip | Komponentni sistem |
| Velikost cm (inch) | 20 cm (8") |
| Nominalna moč RMS (W) | 100 |
| Maksimalna moč (W) | 200 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Frekvenčni odziv (Hz) | 30 – 22.000 |
| Material membrane | Fiberglass |
| Montažni premer | 193 mm |
| Montažna globina | 34 mm |
| Garancija v letih | 1 |
🔈 Komponentni sistem
⚡ 100 W RMS
📏 20 cm (8")
Ω 4
Avtozvočniki Musway CSVT8.2C
299,00 €
Na zalogi












