| Proizvajalec | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZTK 165 |
| Tip | Srednjetonci |
| Velikost cm (inch) | 16.5 cm (6.5") |
| Nominalna moč RMS (W) | 80 |
| Maksimalna moč (W) | 100 |
| Impedanca (Ohm) | 3 |
| Frekvenčni odziv (Hz) | 50 – 4.000 |
| Montažni premer | 142.5 mm |
| Montažna globina | 68 mm |
| Garancija v letih | 1 |
🔈 Srednjetonci
⚡ 80 W RMS
📏 16.5 cm (6.5")
Ω 3
Avtozvočniki Ground Zero GZTK 165
79,00 €
Na zalogi






