| Proizvajalec | Edge |
|---|---|
| Model | EDXPRO6-E3 |
| Tip | Srednjetonci |
| Velikost cm (inch) | 16.5 cm (6.5") |
| Nominalna moč RMS (W) | 300 |
| Maksimalna moč (W) | 600 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Občutljivost (dB) | 99 |
| Frekvenčni odziv | 80Hz – 10000Hz |
| Montažna globina | 66mm |
| Montažni premer | 143mm |
| Garancija v letih | 1 |
| Ostalo | Cena za par |
🔈 Srednjetonci
⚡ 300 W RMS
📏 16.5 cm (6.5")
Ω 4
🔊 99 dB
Avtozvočniki Edge EDXPRO6-E3
89,99 €
Na zalogi








