| Proizvajalec | Vibe |
|---|---|
| Model | BDPRO6M-V9 |
| Tip | Srednjetonci |
| Velikost cm (inch) | 16.5 cm (6.5") |
| Nominalna moč RMS (W) | 175 |
| Maksimalna moč (W) | 525 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Občutljivost (dB) | 98 |
| Frekvenčni odziv | 75 Hz – 10 kHz |
| Montažna globina | 68mm |
| Montažni premer | 146mm |
| Glasovna tuljava | 2″ (38mm) |
| Garancija v letih | 1 |
| Ostalo | Cena za kos |
🔈 Srednjetonci
⚡ 175 W RMS
📏 16.5 cm (6.5")
Ω 4
🔊 98 dB
Avtozvočnik Vibe BDPRO6M-V9
79,99 €
Na zalogi
Šifra: BDPRO6M-V9 Kategorije: 16.5 cm (6.5"), Avtozvočniki, Srednjetonci






