| Proizvajalec | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZCM 8.0NEO |
| Tip | Srednjetonci |
| Velikost cm (inch) | 20 cm (8") |
| Nominalna moč RMS (W) | 180 |
| Maksimalna moč (W) | 420 |
| Impedanca (Ohm) | 3 |
| Frekvenčni odziv (Hz) | 170 – 6.000 |
| Material membrane | Paper |
| Montažni premer | 182 mm |
| Montažna globina | 76 mm |
| Garancija v letih | 1 |
🔈 Srednjetonci
⚡ 180 W RMS
📏 20 cm (8")
Ω 3
Avtozvočnik Ground Zero GZCM 8.0NEO
209,00 €
Na zalogi








