| Proizvajalec | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZTF 69X |
| Tip | Koaksialni |
| Velikost cm (inch) | 15 x 23 cm (6" x 9") |
| Nominalna moč RMS (W) | 190 |
| Maksimalna moč (W) | 130 |
| Impedanca (Ohm) | 3 |
| Frekvenčni odziv (Hz) | 40 – 22.000 |
| Montažni premer | 152 x 214 mm |
| Montažna globina | 85 mm |
| Garancija v letih | 1 |
🔈 Koaksialni
⚡ 190 W RMS
📏 15 x 23 cm (6" x 9")
Ω 3
Avtozvočniki Ground Zero GZTF 69X
129,00 €
Na zalogi
Šifra: GZTF69X Kategorije: 15 x 23 cm (6" x 9"), Avtozvočniki, Koaksialni Blagovna znamka: Ground Zero








