| Proizvajalec | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZCM 8.0N-PROX |
| Tip | Srednjetonci |
| Velikost cm (inch) | 20 cm (8") |
| Nominalna moč RMS (W) | 300 |
| Maksimalna moč (W) | 500 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Občutljivost (dB) | 96 |
| Frekvenčni odziv | 120Hz – 7000Hz |
| Montažna globina | 82mm |
| Montažni premer | 181mm |
| Garancija v letih | 1 |
| Ostalo | Cena za kos |
🔈 Srednjetonci
⚡ 300 W RMS
📏 20 cm (8")
Ω 4
🔊 96 dB
Avtozvočniki Ground Zero GZCM 8.0N-PROX
299,00 €
Na zalogi
Šifra: GZCM8.0N-PROX Kategorije: 20 cm (8"), Avtozvočniki, Srednjetonci Blagovna znamka: Ground Zero


