| Proizvajalec | ESX |
|---|---|
| Model | SXB8W |
| Tip | Pasivni brez ohišja |
| Velikost cm (inch) | 20 cm (8") |
| Nominalna moč RMS (W) | 100 |
| Maksimalna moč (W) | 200 |
| Impedanca (Ohm) | 1×4 |
| Frekvenčni odziv | 30HZ – 300Hz |
| Montažna globina | 51mm |
| Montažni premer | 180mm |
| Glasovna tuljava | 38,5 mm |
| Garancija v letih | 1 |
| Ostalo | BMW E/F/G and MINI R/F |
🔈 Pasivni brez ohišja
⚡ 100 W RMS
📏 20 cm (8")
Ω 1x4
Subwoofer za BMW ESX SXB8W
229,00 €
Na zalogi


