| Proizvajalec | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZIW 250 |
| Tip | Pasivni brez ohišja |
| Velikost cm (inch) | 25 cm (10") |
| Nominalna moč RMS (W) | 250 |
| Impedanca (Ohm) | 1×4 |
| Občutljivost (dB) | 87 |
| Montažni premer | 230 mm |
| Montažna globina | 129 mm |
| Resonančna frekvenca (Fs) | 27 Hz |
| Garancija v letih | 1 |
🔈 Pasivni brez ohišja
⚡ 250 W RMS
📏 25 cm (10")
Ω 1x4
🔊 87 dB
Subwoofer Ground Zero GZIW 250
129,00 €
Na zalogi
Šifra: GZIW250 Kategorije: 25 cm (10"), Pasivni brez ohišja, Subwooferji Blagovna znamka: Ground Zero






