| Proizvajalec | Musway |
|---|---|
| Model | CLM40F |
| Tip | Koaksialni |
| Velikost cm (inch) | 10 cm (4") |
| Nominalna moč RMS (W) | 60 |
| Maksimalna moč (W) | 120 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Frekvenčni odziv | 75Hz – 18000Hz |
| Montažna globina | 29mm |
| Montažni premer | 92mm |
| Garancija v letih | 1 |
| Ostalo | Mercedes-Benz C / GLC / E |
🔈 Koaksialni
⚡ 60 W RMS
📏 10 cm (4")
Ω 4
Avtozvočniki za Mercedes Musway CLM40F
79,00 €
Na zalogi


