| Proizvajalec | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZTF 4.0X |
| Tip | Koaksialni |
| Velikost cm (inch) | 10 cm (4") |
| Nominalna moč RMS (W) | 70 |
| Maksimalna moč (W) | 100 |
| Impedanca (Ohm) | 3 |
| Frekvenčni odziv (Hz) | 70 – 20.000 |
| Montažni premer | 93 mm |
| Montažna globina | 51 mm |
| Garancija v letih | 1 |
🔈 Koaksialni
⚡ 70 W RMS
📏 10 cm (4")
Ω 3
Avtozvočnik Ground Zero GZTF 4.0X
64,00 €
Na zalogi








