| Proizvajalec | Musway |
|---|---|
| Model | CLM4.2C |
| Tip | Komponentni sistem |
| Velikost cm (inch) | 10 cm (4") |
| Nominalna moč RMS (W) | 60 |
| Maksimalna moč (W) | 120 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Frekvenčni odziv | 75Hz – 22000Hz |
| Montažna globina | 38mm |
| Montažni premer | 92mm |
| Garancija v letih | 1 |
| Ostalo | Mercedes-Benz C / GLC / E |
🔈 Komponentni sistem
⚡ 60 W RMS
📏 10 cm (4")
Ω 4
Avtozvočniki za Mercedes Musway CLM4.2C
229,00 €
Na zalogi


