| Proizvajalec | Musway |
|---|---|
| Model | CSM206C |
| Tip | Komponentni sistem |
| Velikost cm (inch) | 10 cm (4") |
| Nominalna moč RMS (W) | 60 |
| Maksimalna moč (W) | 120 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Frekvenčni odziv | 75HZ – 24000Hz |
| Montažna globina | 32mm |
| Montažni premer | 98mm |
| Garancija v letih | 1 |
| Ostalo | Cena za komplet: 2x bas + 2x visokotonec |
🔈 Komponentni sistem
⚡ 60 W RMS
📏 10 cm (4")
Ω 4
Avtozvočniki Musway CSM206C
229,00 €
Na zalogi








