| Proizvajalec | Vibe |
|---|---|
| Model | SLICK6-V7 |
| Tip | Koaksialni |
| Velikost cm (inch) | 16.5 cm (6.5") |
| Nominalna moč RMS (W) | 80 |
| Maksimalna moč (W) | 240 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Občutljivost (dB) | 94 |
| Frekvenčni odziv | 54Hz – 25 kHz |
| Montažna globina | 61mm |
| Montažni premer | 142mm |
| Garancija v letih | 1 |
| Ostalo | Cena za par |
🔈 Koaksialni
⚡ 80 W RMS
📏 16.5 cm (6.5")
Ω 4
🔊 94 dB
Avtozvočniki Vibe SLICK6-V7
64,99 €
Na zalogi
Šifra: SLICK6-V7 Kategorije: 16.5 cm (6.5"), Avtozvočniki, Koaksialni






