| Proizvajalec | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZTF 6.5X |
| Tip | Koaksialni |
| Velikost cm (inch) | 16.5 cm (6.5") |
| Nominalna moč RMS (W) | 90 |
| Maksimalna moč (W) | 130 |
| Impedanca (Ohm) | 3 |
| Frekvenčni odziv (Hz) | 50 – 22.000 |
| Montažni premer | 143.5 mm |
| Montažna globina | 67 mm |
| Garancija v letih | 1 |
🔈 Koaksialni
⚡ 90 W RMS
📏 16.5 cm (6.5")
Ω 3
Avtozvočniki Ground Zero GZTF 6.5X
89,00 €
Na zalogi








