| Proizvajalec | Musway |
|---|---|
| Model | MAE6.2C |
| Tip | Komponentni sistem |
| Velikost cm (inch) | 16.5 cm (6.5") |
| Nominalna moč RMS (W) | 100 |
| Maksimalna moč (W) | 200 |
| Impedanca (Ohm) | 3 |
| Frekvenčni odziv | 50Hz – 24000Hz |
| Montažna globina | 67mm |
| Montažni premer | 144mm |
| Glasovna tuljava | 25,5mm |
| Garancija v letih | 1 |
🔈 Komponentni sistem
⚡ 100 W RMS
📏 16.5 cm (6.5")
Ω 3
Avtozvočniki Musway MAE6.2C
199,00 €
Na zalogi


