| Proizvajalec | Ground Zero |
|---|---|
| Model | GZUM 55SQ |
| Tip | Srednjetonci |
| Nominalna moč RMS (W) | 90 |
| Maksimalna moč (W) | 150 |
| Impedanca (Ohm) | 4 |
| Občutljivost (dB) | 88 |
| Frekvenčni odziv | 500Hz – 11000Hz |
| Montažna globina | 33mm |
| Montažni premer | 69mm |
| Garancija v letih | 1 |
| Ostalo | Cena za par |
🔈 Srednjetonci
⚡ 90 W RMS
Ω 4
🔊 88 dB
Avtozvočniki Ground Zero GZUM 55SQ
399,00 €
Na zalogi
Šifra: GZUM55SQ Kategoriji: Avtozvočniki, Srednjetonci


