| Proizvajalec | SounDigital |
|---|---|
| Model | SD3000.1D NANO 1OHM |
| Število kanalov | 1-kanalni |
| Moč 4 Ohm (RMS) | 1 x 908 |
| Moč 2 Ohm (RMS) | 1 x 1650 |
| Moč 1 Ohm (RMS) | 1 x 3000 |
| Frekvenčni odziv | 5 Hz – 20 kHz |
| Razmerje signal/šum | 82 dB |
| High pass filter HPF | 5 Hz – 80 Hz |
| Low pass filter LPF | 80 Hz – 20 kHz |
| Dimenzije | 225 x 190 x 71 mm |
| Garancija v letih | 1 |
🎚️ 1-kanalni
⚙️ 1 x 908 RMS @ 4ohm
⚙️ 1 x 3000 RMS @ 1ohm
Avtoojačevalec Soundigital SD3000.1D NANO 1OHM
249,00 €
Ni na zalogi
Šifra: SD3000.1D NANO 1OHM Kategoriji: 1-kanalni, Avtoojačevalci




